AKREDYTOWANI KONSULTANCI HARRISON ASSESSMENTS SYSTEM

 

 

Monika Madejska

Trener | Coach | Konsultant HA

 

Pracuje w Coraz Lepszej Firmie, gdzie pomaga przedsiębiorcom odkrywać ich mocne strony i na ich bazie budować skuteczną firmę. Doradza również w rekrutacji i dopasowywaniu pracy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji danej osoby. W swojej pracy wykorzystuje innowacyjne narzędzie do rekrutacji i rozwoju pracowników Harrison Assessments. 

Ekspert w dziedzinie zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Sama po 8 latach pracy bez wytchnienia, doświadczyła syndromu wypalenia zawodowego. Porzuciła karierę menedżerską i od kilku lat uczy się prowadzić zrównoważone życie oraz pomaga innym odnaleźć work-life balance.

Ukończyła zarządzanie projektami na SGH, jest akredytowanym konsultantem Harrison Assessment, certyfikowanym trenerem, dyplomowanym coachem. Jest współfundatorką fundacji Slowlajf - Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu oraz wielu innowacyjnych projektów z zakresu rozwoju osobistego. 

 

Urszula Kołotko

Konsultant | PARTNER MUMOTIVE

 

Konsultant, ekspert, manager z wieloletnią praktyką w rozwoju pracowników oraz w budowaniu zespołów projektowych. Autorka pionierskich programów zarządzania ludźmi w dużych organizacjach, wdrożonych min. w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris SA, Hotelach SPA Dr Irena Eris, Caterina.

Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin pracy jako trener i coach. Twórca marki lifestylowej - nowatorskiego produktu z pogranicza Art&Biznes. Laureatka konkursu Dyrektor Personalny Roku. Akredytowany Konsultant Harrison Assessments.
 


Justyna Bukowska

Ekspert HR | Interim Manager | Asesor | Konsultant

 

Ma ponad 20 lat doświadczenia, jako HR manager, konsultant wewnętrzny i HR business partner, w różnych firmach międzynarodowych i polskich, w sektorach takich jak: usługi, produkcja, marketing/media, IT, konsulting inżynieryjny, finanse-bankowość.

W ciągu tych lat zdobywała wiedzę i praktyczną znajomość większości procesów związanych z zarządzaniem ludźmi w środowisku biznesowym – począwszy od rekrutacji, poprzez systemy oceny i wynagrodzenia, planowanie kariery, rozwój osobisty i zawodowy po zarządzanie zmianami takimi jak restrukturyzacja, przejęcie i outplacement.

Od 2010 roku działa, jako niezależny konsultant, interim manager, asesor realizując różnorodne projekty z obszaru HR, w zależności od bieżących potrzeb klientów oraz od etapu na jakim znajduje się dana organizacja.

Akredytowany Konsultant Harrison Assessments.


 

 Anna Jędrzejczak

Trener | Asesor | Interim manger

 

Doradca i konsultant kadry menedżerskiej we wszystkich aspektach procesu kadrowego. Wyzwania w obszarze rekrutacji, osiągania synergii i wyników w zespole, to główne obszary jej pasji zawodowych, które znakomicie realizuje wykorzystując między innymi narzędzia Harrison Assessments.

Swoje doświadczenie zawodowe zbudowała poprzez pracę zawodową na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w branży FMCG, bankowości, consultingu i budownictwie. Ukończyła też dwa kierunki studiów podyplomowych w zakresie HR oraz liczne kursy zawodowe. 

Pracuje w języku: polskim, angielskim i francuskim.

  


 

 

Krzysztof Polipowski

Doradca biznesowy  |  Doradca zawodowy  |  Doradca osobowy

Doradca Biznesowy:
Wsparcie w procesie rekrutacji (wybór najlepszego kandydata), rozwoju zespołów, rozwoju kluczowych specjalistów i liderów, we wdrażaniu filozofii KAIZEN, efektywnych sposobów zarządzania organizacją opartych na wartościach i ludziach.

Doradca Zawodowy:
Wsparcie przy wyborze kierunku kształcenia – studiów, dalszej drogi zawodowej czy przekwalifikowaniu się.

Doradca Osobowy:
Określanie predyspozycji i mocnych stron, wsparcie w odnajdywaniu wewnętrznych celów, rozwoju cech kluczowych, budowania właściwych nawyków (czego „efektem ubocznym” może być wzrost zadowolenia z życia, polepszenia relacji z ludźmi, czy wzrost zarobków).

Najważniejsze kwalifikacje:

  • Akredytowany konsultant Harrison Assessments
  • Kurs biznesowy, Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobowego ASBIRO
  • Marketing Internetowy, Akademia Leona Koźmińskiego
  • Zarządzanie i Marketing, Akademia Leona Koźmińskiego

 

www.krzysztofpolipowski.pl


 

 

 

Joanna Rosiek

HR menedżer | psycholog | coach ICF i CoachWise™

 

Właścicielka firmy ROSIEK, która wspiera w rozwoju branżę technologiczną poprzez zastosowanie coachingu i fotografii. Jest  Certyfikowanym coachem ICF i CoachWise™. Umiejętności i wiedzę zdobywała w CoachWise oraz Nobble Manhattan Coaching. Klienci mówią, że wyróżnia ją bardzo świadoma obecność i odwaga do podejmowania ryzyka dla klienta oraz wrażliwość na drugiego człowieka.

Głównie współpracuje z  branżą IT i bankowości, z którą związana jest od 11 lat jako Project Office Manager  i HR Manager. Wdrażała rozwiązania HR wspierające strategiczne cele biznesowe. Z sukcesem zarządzała projektami w metodyce PMI, jako Project Leader i Program Leader oraz w Agile jako Product Owner. Była uczestnikiem programu zarządzania talentami w Grupie KBC. Jako HR manager odpowiadała za procesy: Employer Brandingu, Rekrutacji, Adaptacji, Badań satysfakcji pracowników, Audytów personalnych, Oceny, Szkolenia, Zarządzania Talentami oraz Outplacementu. Głównie zajmowała się budowaniem i rozwojem obszarów IT, ale także Sprzedaży, Operacji, Ryzyka i Finansów.

Jest absolwentką Psychologii w KUL oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla menedżerów personalnych w Akademii Leona Koźmińskiego.

Prywatnie jest pasjonatką życia w pełni, szczęśliwą żoną i potrójną mamą. W wolnych chwilach patrzy na świat przez obiektyw. Mieszka pod Lublinem, gdzie łapie dystans do aktywnego życia. Wierzy, że prawdziwy sukces zaczyna się od Usłyszenia Siebie. Tę wiarę szerzy gdzie się da. Zaczyna od SIEBIE.

Jej życiu przyświeca zasada ujęta w słowach Jane Goodall „What you do makes a difference, and you have to decide what kind of difference you want to make.”

 

www.rosiek.it

 


 

 

Beata M. Bliźniuk

Doradca Biznesowy | Coach | Konsultant HA

 

Obecnie przedsiębiorca, konsultant biznesu z 20-letnim doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach.  Doświadczony menedżer  specjalizujący się  w projektach związanych ze strategicznymi decyzjami w zarządzaniu rozwojem organizacji poprzez wzrost efektywności ludzi i zespołów.
Wspiera firmy w procesach zmiany i reorganizacji, rozwija kadrę̨ menedżerską prowadząc treningi i warsztaty. Pasjonat motywacji i zaangażowania, które uważa za kluczowe czynniki rozwoju firm.
Coach biznesowy  PCC (ICF).  Akredytowany konsultant HATS.
Ambasador etycznego biznesu.
 
Wspiera klientów w obszarach:
- diagnozy i budowania zaangażowania oraz wzrostu efektywności pracowników i zespołów
- wprowadzania efektywnych projektów zarządzania motywacją  w firmach
- rozwijania kompetencji menedżerskich
- procesów rozwoju osobistego i sukcesji
- decyzji rekrutacyjnych i de-rekrutacyjnych
- budowy zespołów 

 


 

 
smart foreash