ZESPÓŁ TALENT EXACT

 

 

 Nasza Misja

 

Dostarczać innowacyjne rozwiązania biznesowe i zaangażowanych pracowników zwiększając efektywność organizacji. 

 

 Zespół Talent Exact tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w dziedzinie HR, jak i biznesu. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i proponujemy rozwiązania idealnie odpowiadające ich specyficznym wymaganiom. 

 

Anna Piasecka

Prezes Zarządu

 

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi zespołami handlowymi w globalnej korporacji (Avon). Posiada bardzo bogatą praktykę w rekrutowaniu, budowaniu, motywowaniu i coachingu zespołów. Przygotowywała i prowadziła wiele szkoleń i konferencji sprzedażowych. Uczestniczka wielu projektów korporacyjnych, między innymi projektu dotyczącego opracowania programu szkoleń oraz projektów dotyczących wdrożenia i rozwoju nowego programu zarobkowego dla średniego szczebla menedżerskiego w strukturach terenowych firmy, a także projektów marketingowych, również zagranicznych. Akredytowany Konsultant Harrison Assessments.

 


Michał Banaszkiewicz

Senior Consultant

 

Konsultant w kilkuletnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji i rozwoju oraz sprzedaży. Dysponuje wiedzą z zakresu prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz selekcji pracowników na wszystkie szczeble w organizacjach. Przygotowywał i prowadził wiele projektów w zakresie oceny kompetencji i rozwoju pracowników. Akredytowany Konsultant Harrison Assessments.

  

 

Natalia Kurek

 Asystentka Zarządu

  

Ukończyła Wydział Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Filologia dla mediów, dzięki czemu czynnie wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu reklamy, PR oraz zarządzania social mediami. Wspólnie z zespołem zajmuje się wsparciem Klientów, którzy pragną rozwijać i osiągać swoje sukcesy łącząc zarządzanie zasobami ludzkimi z najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi. Współuczestniczy również w kształtowaniu wizji oraz strategii firmy. Odpowiada także za wizerunek firmy, wsparcie biura i działania wewnątrz spółki.

 


 

 

 
smart foreash