Specjalista ds. Sprzedaży

Talent Exact Sp. z o.o. świadczącą usługi w obszarze rekrutacji oraz diagnozy Kandydatów i Pracowników w tej chwili dla swojego Klienta – niekwestionowanego lidera w branży B2B  poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona góra

Opis stanowiska pracy:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów drogą telefoniczno-mailową w 80%, (praca stacjonarna w biurze)  max. 20-25% to spotkania. Transport na spotkania samochodami działowymi lub taksówkami, lub na dalszej trasie pociąg/samolot
  • Baza: każdy handlowiec otrzymuje swoją część bazy, ale może dopisywać nowych klientów, o ile nie ma ich jeszcze w CRM i nie są przypisani do innego handlowca
  • Brak skryptów, to nie call center,  jest to przyjazna sprzedaż relacyjna
  • Narzędzia: laptop, telefon, system CRM
  • Godziny pracy: biznesowe, 8-16 lub 9-17
  • Brak nadgodzin
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług
  • Doświadczenie w aktywnym  pozyskiwaniu klientów biznesowych drogą telefoniczną tzn. zimne telefony oraz mile widziane doświadczanie w spotkaniach
  • Energia do pracy
  • Chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Karta MS od początku zatrudnienia dla kandydata i os. towarzyszących
  • Karta lunchowa po okresie próbnym
  • 30 minutowa przerwa lunchowa wliczona do czasu pracy
  • Krótsze o 30 minut piątki
  • Dofinansowane kanapki i soki
  • Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie do studiów i wiele innych benefitów
  • Praca w centrum Warszawy przy samym metrze

Zainteresowane osoby
prosimy o wypełnienie formularza ze zgodami na przetwarzanie danych osobowych oraz załączenie CV. https://www.talentexact.pl/PL/zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych/

smart foreash
Zarządzaj i dowiedz się więcej na podstronie Polityka Prywatności