International Development Director

Dla naszego klienta – firmę będącej niewątpliwym liderem w Polsce w sektorze B2B poszukujemy osoby, która będzie odpowiadać za budowanie, a następnie rozwój nowych rynków poza PL.

miejsce pracy – Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Odpowiedzialność za budowanie i rozwój nowych rynków poza PL
  • Analiza potencjału rynków zagranicznych
  • Rekrutacja kluczowych managerów na nowych rynkach
  • Strategiczne zarządzanie podległym rynkiem w tym współtworzenie strategii uruchomienia i rozwoju i skutecznych transfer wiedzy i rozwiązań
  • Rozliczanie założeń budżetowych dla podległego rynku oraz bieżący nadzór nad podległymi rynkami w zakresie P&L i KPI
  • Raportowanie do zarządu w zakresie podległych rynków
  • Współpraca z zarządem w zakresie kształtowania i strategii nowych rynków zagranicznych
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trentów w obszarze konkurencyjnych rozwiązań na rynkach zagranicznych
  • Analiza danych rynkowych oraz działania mające na celu otwarcie nowych rynków w tym  przeprowadzanie spotkań z przedstawicielami biznesu i partnerów bezpośrednio na danym rynku

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w budowaniu relacji B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami wielopoziomowymi i dużej wielkości na poziomie Top Managementu (wyższy management lub zarządy)
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z przedsiębiorstwami o zróżnicowanej wielkości (od małych do dużych)
  • Mile widziane doświadczenie związane z uruchamianiem rynku zagranicznego
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (m.in. całotygodniowych podróży służbowych oraz pracy w układzie 3 dni w podróży/2 dni w biurze)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem rynku, która wyznacza trendy
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (cześć stała plus premiowa)
  • Narzędzia pracy w tym samochód
  • Bogaty program pozapłacowy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza:

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi Kandydatami

smart foreash
Zarządzaj i dowiedz się więcej na podstronie Polityka Prywatności